חברות תעופה הולנדיות
טיולי משפחות

חברות תעופה הולנדיות

חברות תעופה הולנדיות
בשנים האחרונות ישראל פתחה את השמיים לחברות רבות מכל העולם, דבר שמוזיל את הטיסות לחו"ל בעבור ישראלים רבים. טיסות להולנד, וטיסות למקומות אחרים באירופה, ארה"ב, המזרח הרחוק ולאחרונה אף לברזיל, הן מנת חלקם של ישראלים רבים. בין החברות המובילות שטסות אל ישראל וממנה הן חברות תעופה הולנדיות איכותיות וברמה גבוהה. לפני שאתם קונים את הכרטיס הבא, כדאי שתדעו קצת על חברות תעופה בהולנד ותשקלו את השירותים שלהן.

חברות תעופה הולנדיות
חברות תעופה הולנדיות

איזה חברות תעופה בהולנד קיימות בשוק ואיזה מהן מגיעות לישראל
על חברות תעופה הולנדיות אפשר להגיד שלושה דברים בכלליות. ראשית, הן שייכות לאיגודי תעופה רבים כך שאפשר לקנות כרטיסים שלהן בקונסטלציות רבות. שנית, הן בפיקוח של האיחוד האירופאי ובשל כך הרמה שלהן גבוהה מאד, בעיקר בשירות ובנגישות, דבר שכמעט ואין לו תחרות מחוץ לאירופה וארה"ב. ודבר שלישי, כולן כמעט נוסעות לישראל. חברות תעופה הולנדיות הן מצרך שירותי חשוב מאד בישראל.
חברת KLM
חברת התעופה KLM היא אחת ממספר חברות תעופה בהולנד שפופולאריות בישראל. החברה נוסדה בדיוק לפני מאה שנה, והיא מבוססת בנמל התעופה סכיפהול- אמסטרדם. בנוסף לישראל היא מגיעה לעוד יותר מ-140 יעדים בעולם. היא הגדולה והחזקה מבין חברות תעופה הולנדיות בעולם, ושייכת לאיחוד של אייר פראנס, כאשר שמה המלא הוא Koninklijke Luchtvaart Maatschappij – "חברת תעופה מלכותית"), והיא החברה המדויקת ביותר מבחינת לוחות זמנים בעולם כולו. היא החברה היחידה שלא שינתה את השם שלה מאז היווסדה, אם כבר מדברים על דיוק ויציבות. הטיסה הראשונה שלה לא הייתה לישראל כי זו לא הייתה קיימת אז, אלא ללונדון. כמעט ישראל… לחברה 120 מטוסים ועוד 20 שהיא עושה ברטרים עם חברות אחרות באמצעותם.
חברת KLM Cityhopper וחברת אורנג'
חברת בת של KLM, שנוסדה ב-1991, ויש בה 60 מטוסים. היא נוסעת רק לשליש מהיעדים של החברה הגדולה, בעיקר באירופה. חברת האם קנתה שתי חברות קטנות שלא קיימות יותר, ואיחדה אותן על מנת ליצר בעצם אולי את חברת היעדים הזולים הראשונה בעולם עוד הרבה לפני שחשבו על הרעיון הזה. חברות תעופה הולנדיות ברמה גבוהה לא צריכות להיות ענקיות!
חברת אורנג' גם היא חברת בת של KLM, אבל מצוותת לחברת התעופה TUI. הוקמה ב-2005 מאיחוד של כמה חברות קטנות שלא קיימות יותר, ומגיעה ליותר יעדים מחברתה: מעל 70 יעדים, עם 12 מטוסים בלבד. החברה נוסעת פעמיים בשבוע בין ישראל ואמסטרדם.
ואיך אייר פראנס קשורה אל חברות תעופה בהולנד
חברות תעופה בהולנד מצוותות, החל מ-2004, לחברה הצרפתית. בעצם היא רכשה אותה וצרפה אותה למועדון של מה שנקרא STAR ALLIANCE. מדובר על שוק של מעל 20 מיליארד דולר בשנה שכל החברות שנקראות KLM – ולכן ברור מדוע איי פראנס רצתה לרכוש את החברה. לחברה יש מועדון הנוסע המתמיד דבר שמוזיל מאד את הטיסות, למקרה וחשבתם לרכוש טיסות להולנד. אגב בגלל האיחוד, זו החברה הגדולה ביותר באירופה, סתם שתדעו.
טיסות להולנד – מה הכי טוב לקנות
אם מדובר בנסיעה למטרת טיול, יש שני סוגי טיסות להולנד. הסוג הראשון הוא טיסה רגילה, עם מזוודה, אוכל והעברות, ועולה יחסית יקר, בממוצע כ-300 דולר. הסוג השני הוא טיסה של הרגע האחרון או מה שנקרא טיסת LOW COST, שאותה אפשר לרכוש עם חברות תעופה הולנדיות, אבל גם עם חברות ממדינות אחרות, חברות קטנות וגם חברות ישראליות. המחיר הממוצע הוא 80-150 יורו לאדם. השיקול הוא כלכלי, וסוג הטיול וכמובן הגיל שלכם. אבל, גם העונה. אמנם המחיר לאמסטרדם לא משתנה יותר מדי במהלך השנה, אבל תמיד אפשר לקנות טיסות להולנד במחירים זולים יותר. עשו סקר שוק!
החלטתם על טיסות להולנד – אז מה עושים שם
הולנד היא מדינה נהדרת לטיול, ולכן שווה מאד לשקול אותה כיעד. לא משנה אם זוג, לבד או עם חברים ואפילו טיולים מאורגנים למשפחות, הולנד היא מקום נהדר. לכן, טיסות להולנד הן משהו ששווה לעשות אודותיו סקר שוק כדי למצוא את היעד, המפרט והמחיר המתאימים ביותר. מה יש לעשות בהולנד?
בהולנד מוזיאונים רבים לאמנות, במיוחד של אמנים היסטוריים מקומיים כמו ואן גוך
הקשתות, האדריכלות, הגשרים והתעלות – לצד הנופים השטוחים המקסימים של השפלה ההולנדית
אוכל רחוב מכל העולם, במיוחד ממרוקו וארצות ערב, לצד נשנושים הולנדיים כמו הרינג וצ'יפס
מופעים, תערוכות ומסיבות ברמה הגבוהה בעולם לצד בתי קפה וברים איכותיים – וכמובן בירה
לא חסר מה לעשות בהולנד, וכדי לעשות זאת לא חייבים להשתמש בשירותיהן של החברות הישראליות. אפשר ורצוי לעשות זאת באמצעות חברות תעופה הולנדיות, על מנת לקבל אווירה כבר עם העלייה לכבש המטוס, לצד שירות ברמה אירופאית גבוהה. כאמור, וכמוזכר, החברות המובילות הן הגדולות, המדויקות והאיכותיות בעולם וזה משתלם מאד, במחיר, בשירות ובהגעה ליעד בצורה בטוחה ואיכותית.
איך מחפשים טיסות להולנד
בין אם אתם רוצים לנסוע לשם באמצעות חברות תעופה בהולנד, או באמצעות חברות אחרות, עשו חיפוש באינטרנט. היום תוכלו למצוא הכול באמצעות מנועים ישראליים בעברית או מנועים בין לאומיים באנגלית, שמשווים שירות, תאריכים ומחיר ואף מציעים לכם מלון, ועוד.

Similar Posts