חברות תעופה גרמניות
טיולי משפחות

חברות תעופה גרמניות

חברות תעופה גרמניות
גרמניה היא אחת המדינות החשובות והמרשימות ביותר בכל הקשור לעולם התעופה. בלי קשר לעובדה שהם סייעו לפיתוח מטוסים רבים וכלי תחבורה מעופפים רבים, הם גם מהמדינות החזקות בעולם, דבר שהופך את חברות התעופה שלהן לרמה הגבוהה ביותר שקיימת באירופה ואולי בעולם. חברות תעופה גרמניות מגיעות לכל מקום, ולכן שווה לשקול אותן אם נוסעים לגרמניה אבל גם לכל מקום אחר. אם אתם רוצים נסיעה ברמה גבוהה, חברות תעופה בגרמניה הן מהמובילות בעולם כפי שננסה להראות לכם במאמר הבא.

חברות תעופה גרמניות
חברות תעופה גרמניות

חברות תעופה גרמניות – מה לקחת בחשבון
חברות תעופה גרמניות דוברות אנגלית כמו בכל חברה אחרת, ולכן הן בן לאומיות. אבל, קחו בחשבון שפעמים רבות העובדים עצמם דווקא בשדות התעופה בגרמניה עצמה, ובמיוחד בתחום השירות, הכבודה, או האוכל, אינם דוברים אנגלית. חלקם מבינים ומסרבים לדבר, אבל חלקם באמת אינם יודעים. זה דבר שאולי משונה לישראלים להיתקל בו, והם רגילים לכל בעיקר מצרפתים, אבל זה קורה גם בגרמניה. השירות בשדות התעופה בגרמניה הוא ברמה גבוהה מאד, וחברות תעופה גרמניות הן חלק מזה.
חברות תעופה בגרמניה – קונדור איירליינס
החברה נוסדה ב-1955, ופועלת בעיקר מהנמלים הגדולים של גרמניה: נמל התעופה הבינלאומי דיסלדורף, נמל התעופה המבורג פולסביטל, נמל התעופה של הנובר, נמל התעופה לייפציג האלי, נמל התעופה מינכן פרנץ יוזף שטראוס, נמל התעופה הבינלאומי של פרנקפורט, ונמל התעופה שטוטגרט. יש לה 50 מטוסים והיא טסה ל-90 יעדים ברחבי העולם. בין היתר היא הייתה שייכת לחברת לופטהנזה, אבל ב-2008 היא הפכה להיות חברה עצמאית, תחת המותג של תומס קוק.
חברות תעופה גרמנית – AeroLogic
עוד אחת ממובילות ברשימת חברות תעופה גרמניות היא חברה זו. החברה, אשר הוקמה בשנת 2007, היא חברה קטנה אבל מובילה, ושייכת לחלק מהמסלולים של הטיסה של חברת לופטהנזה. החברה מחזיקה עשרה מטוסים שטסים ל-20 יעדים רובם בגרמניה. חלק מהיעדים מגיעים גם לארצות הברית וגם לאסיה, בעיקר סין ויפן. בנוסף, החברה היא גם חברת שילוח בין לאומית – מה שנקרא CARGO.
חברות תעופה גרמניות – TUIfly גרמניה
החברה הזו הוקמה ב-2007 כדי לעמוד ביעדים של טיסות פנימיות, בעיקר לערים כמו דיסלדורף, הנובר, המבורג, פולסביטל, מינכן, פרנקפורט, צוויגבריקן, קלן/בון, שטוטגרט, ועוד. יש לה 37 מטוסים, והיא מגיעה מעבר לטיסות לגרמניה גם לעוד 39 יעדים אחרים. היא שייכת לברית TUI. הנמל הראשי שלה הוא בהאנובר, ומשם אפשר לנסוע גם לארה"ב. החברה הוקמה ב-2007 על ידי איחוד של החברות האפאג לויד פלוג והאפאג לויד אקספרס.
חברות תעופה גרמניות – חברת גרמניה
חברה זו הוקמה ב-1978, ופועלת בהצלחה עד היום. יש לה 55 מטוסים והיא מגיעה ל-42 יעדים באירופה ול-140 יעדים בעולם, כולל אפריקה, המזרח התיכון וארצות הברית. יתרון גדול של החברה הוא המודל הכפול שלה: מצד אחד טיסות רגילות, טיסות לגרמניה ומקומות אחרים במחיר מלא, וגם טיסות LOW COST, ללא אוכל או מזוודה ושירותים נוספים בזול יותר. זה חשוב לכם לדעת כדי לשקול איזה סוג טיסה אתם רוצים לעשות, לקראת הנסיעה שלכם, לקראת טיסות לגרמניה שאתם מחפשים. החברה קטנה למדי, ויש בה כ-800 עובדים שמרוכזים בשדה התעופה שונפלד בברלין. החברה היא אחת הותיקות בגרמניה, ויש לה מטוסים ברמה גבוהה מאד, שמגיעים כאמור גם לישראל.

יורווינגס
זוהי אחת הבולטות והמוכרות ביותר מבין חברות תעופה גרמניות בישראל, שכן ישראלים רבים, בין אלו שגרים בארץ ובין אלו שגרים בחו"ל, עושים שימוש בחברה זו תדיר ליעדים שונים באירופה. זוהי חברה שיש לה גם שם לא כל כך טוב בהתקשר לביטולי טיסות, אי החזרים ברגע האחרון ועוד. לכן אם יש לכם בעיה עם חברות תעופה גרמניות או יורוווינגס סציפית דעו שיש בגרמניה עם מי לדבר. למרות שהישראלים נחשפו אליה רק לאחרונה, היא הוקמה ב-1993, והיא חברה גדולה יחסית: יש בה 110 מטוסים והיא מגיעה ל-79 יעדים. ב-2006 היא הצטרפה לאיחוד של לופטהנזה.
רבים חושבים כי חברת יורוווינגס היא איננה דוגמה של חברות תעופה גרמניות, אלא דווקא חברה אוסטרית, אולם אין כך הדבר. בסיס הסיבה היא הטיסות הרבות לאוסטריה, שמבלבלות אולי את מקור החברה בעיני קהל הלקוחות. החברה עובדת מאוסטריה, גרמניה, ספרד ואיטליה. לחברה יש חלק מהמטוסים מצוותים כיחידה שנקראת יורווינגס אירופה, שמתמחה רק באירופה.
וכמובן – בכירת חברות תעופה גרמניות – לופטהנזה
לופטהנזה היא החברה הגדולה ביותר, כזו שמפעילה גם הכי הרבה טיסות לגרמניה. הוקמה ב-1926, וממוקמת בפרנקפורט. יש לה 220 מטוסים, והיא ממוקמת מקום 7 ברשימת החברות הטובות ביותר בעולם. החברה הייתה איחוד של שתי חברות אחרי מלחמת העולם הראשונה, והייתה החברה הזרה הראשונה שמחזיקה במטוסי בואינג שאיפשרו לה לטוס לכל העולם. החל מ-1997 החברה שייכת לאיחוד STAR ALLIANCE, והיא גם הבעלים של חברת התעופה השוויצרית SWISS.
לכן אם אתם מחפשים טיסות לגרמניה, בהחלט שווה לכם לשקול אחת מרשימת חברות תעופה גרמניות, כי הן חברות גדולות, חזקות ועשירות, שדואגות לרווחת הנוסעים עם מטוסים חדשים, בטוחים ואיכותיים. גם טיסות לגרמניה וגם טיסות למקומות אחרים הם בהחלט יעד איכותי ששווה לשקול, באמצעות חברות תעופה בגרמניה, כאמור, מהאיכותיות ביותר בעולם.

Similar Posts